Zpět v (karetní) hře

7. prosince 2014 v 21:59 | Kelioné |  Uvnitř a vně mě
Po nějakém čase, kdy jsem si dávala hlavu, psychiku a podobné věci dohromady, se mi zase uvolnily prsty a tok slov pro klávesnici. Ne že by se můj život stal hrůzným, to ne, jen jsem na nějaký čas jakoby vypadla ze své trati. Hluk v okolí, informace ze všech stran, udělat tohle, udělat támhleto, do toho všeho prokrastinace a nechuť k čemukoli. Míra inspirace upadla, ale naštěstí se mi nějaké zázraky staly, takže díky nim se zase cítím lépe a mohla jsem nasednout zpět do sedla a popadnout pevně otěže.Adventní čas utíká, radost se hrne, cítím se skvěle a poprvé se na vánoční čas těším. Dříve mi svátky byly úplně ukradené, ale letos si říkám, že si je užiju, ať už je strávím doma, nebo někde "venku". Vždyť od toho tu ty dny jsou. A slavit se mají taky zázraky.

Vzhledem k tomu, že jsem několik měsíců čelila tomu, že moje "morálka" od jara značně poklesla a já po logické stránce nedokázala přijít na to, co jsem od té doby ztratila, dneska jsem na to znovu přišla. Poslední tři dny mnou cloumala chuť si znovu po opravdu dlouhé době vyložit andělské karty. Na ty jsem snad od léta nesáhla, ale mysl mi opakovala: "Popadni ty karty, popadni ty karty, popadni..."
Svoji víru v to drahé světlo bylo nejprve potřeba znovu obnovit, než jsem se na nějaké to důležité téma zeptala. Nakonec mě otázek napadlo více a karty padaly opravdu takové, jaké měly. Seděly na otázky a věděly to, co jsem já zapomněla. Vše to doprovázely příjemné pocity a i to psaní se mi najednou zdá lehčí, když jsem požádala o inspiraci.
A tak se nyní můžu se strážci znovu začít spojovat a dát se po dlouhé, avšak díky nim snadnější cestě do středu mého světa.
 


Komentáře

1 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 10. prosince 2014 v 19:16 | Reagovat

Víru raději konfrontovat nebudu. *polovičatý úsměv*, ale ohledně psaní přeji vlídnou Múzu a do života lepší dny (prokrastinaci aktivně umlátit).

2 TomkoQ TomkoQ | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 12:28 | Reagovat

Miluju čtení vašich článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama