Přátelská čísla

30. června 2014 v 22:37 | Kelioné |  Uvnitř a vně mě
Někomu se to neděje, jiný to jen nezaznamenal. Já si ale asi před dvěma lety začala všímat, že narážím na stejné kombinace čísel, povětšinou dvoumístných. Nejprve to začalo s čísly 6 a 5, která se udržela celkem dlouho, ale poslední dobou je nevídám už tak často.

Nyní už těch přátelských dvojic mám více. Momentálně jsou to čtyři a už jen za dnešek jsem je potkala nesčetněkrát. Na hodinách, na poznávacích značkách kolemjedoucích aut, plakátech... A dnes jsem si zaexperimentovala s numerologickou mřížkou - celá abeceda je rozdělená do tabulky, přičemž každému písmenu odpovídá jedno číslo:123456789
ABCDEFGHI
JKLMNOPQR
STUVWXYZ

V této tabulce jsem si nalezla písmena svého křestního jména a sečetla je, vyšlo mi dvojciferné číslo - den mého narození a zároveň to číslo, co patří do té spřátelené skupiny - a to 24. Co mě zaráží ještě víc, stejně to vychází i u mého příjmení. Začíná mi trochu běhat mráz po zádech.

A tak jsem to vyzkoušela i s přezdívkou, pod níž vystupuji na tomto blogu. Výsledek je roven 35 - to se mi také zjevuje ve svýšeném počtu.

Dále je pár méně vyskytujících se kombinací, ale na tyhle reaguji nějak zvýšeně. Našla jsem si i významy dvoumístných čísel, všechny se týkají nějakých změn. Jsem tedy zvědavá, jak se bude co vyvíjet.

Včera jsem ještě četla i rozbor mého data narození, který ke mně seděl z 90 %. Další numerologické mřížky, kterým moc nerozumím, ale ten, kdo ano, to dokáže vyložit.

Škoda, že nás tohle neučí ve škole...
 


Komentáře

1 Vanda Vanda | Web | 28. července 2014 v 10:38 | Reagovat

Zajímavé, rozhodně se taky o tyhle věci zajímám a myslím, že souvisloti opravdu existují.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama