"Buďte osobnost, slabých lidí je dost"

31. května 2014 v 9:12 | Kelioné |  Uvnitř a vně mě
"Ženská, s kým se to nebavíte?" zeptal se mě pobaveně léčitel, kreslící si již několikátý arch mých energetických bloků pomocí automatické kresby. Moje "zátarasy" se stáhly už jen na oblast krku - komunikace. Tam bylo jádro všeho, vytvořené už v dobách dětství.Líbilo se mi, že jsem nemusela skoro nic říkat, jeho tužka udělala většinu práce za mě, já jen dodávala upřesňující informace. Postupně jsem cítila, jak se energie uvolňovala, až mi bylo naprosto báječně. To koneckonců dokazovaly i jeho kresby na papírech, které mu spolehlivě ukázaly i to, s jakými orgány mám problém.

Ke konci provedl jakési "energetické cvičení", ani nevím, jak to nazvat, zkrátka rukama vháněl tok energie do mého těla a různě je poupravil do harmonie. Začaly mi z toho brnět nohy, myslím, že kdyby posléze trochu "neutáhl kohoutek", asi bych pak nedošla ani na autobus. Na vršku hlavy jsem ze začátku cítila zvláštní tlak. A to se mě ani jednou nedotkl.

Dostala jsem od něho i seznam, co dělat, abych se vyhnula dalším blokům. Uhodil hřebík na hlavičku, přesně na tomhle potřebuji pracovat. Jsem šťastná, že jsem získala možnost být (vy)léčená tímhle způsobem. Opravdu jsem se, když jsem odcházela, cítila úplně jinak.

"Buďte osobnost, slabých lidí je dost," zakončil naše sezení.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama